Praca dla opiekunek w Niemczech

O nas

O pasji, która stała się pracą – nasza historia.

„Kompleksowa opieka” to hasło, którym kierujemy się zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zdobyte doświadczenie oraz spotkani na drodze ludzie sprawili, że do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem oraz pasją. Wiemy bowiem, że jedynie w pełni oddając się temu, co się robi, można osiągnąć sukces. Kim jesteśmy?

Engel aus Polen to rodzinna firma z 14-letnim doświadczeniem, której zarówno pasją, jak i misją jest chęć pomocy innym. Pomagamy Seniorom znaleźć opiekę na jaką zasługują. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie osób wymagających wsparcia ale również tych pragnących nawiązać z nami współpracę, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno Senior, jak i Opiekunka czuli się komfortowo w swoim towarzystwie. W razie „niedopasowania” służymy 24/7 wsparciem.

Engel aus Polen tworzą ludzie nie tylko z pasją ale również doświadczeniem i wiedzą. Osoby, z którymi współpracujemy traktujemy z szacunkiem – zarówno Seniorów i Ich rodziny, jak i Opiekunki. Dla nas ważny jest nie tylko cel ale również droga, która do niego prowadzi.

Nasza wizja

Jako zaangażowana w pomoc osobom potrzebującym firma, dążymy do rozbudowywania naszego przedsiębiorstwa i zatrudniania osób podzielających nasze wartości. Przekłada się to na zadowolenie osób starszych poszukujących za pośrednictwem naszej firmy opieki. Wierzymy, że praca z pasją przynosi najlepsze efekty i staramy się przekazywać to motto naszym Opiekunkom. Wiarygodny wizerunek, który udało nam się stworzyć przez lata pracy sprawił, że jesteśmy postrzegani jako wartościowa i godna polecenia firma.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest niesienie pomocy innym i zapewnienie kompleksowej opieki osobom starszym. Zadowolenie Seniorów oraz pozytywne opinie są dla nas motywacją do działania. Ponadto, dzięki pasji, która stała się naszą pracą i na której opierają się fundamenty firmy, budujemy mocną pozycję na rynku, którą doceniają Seniorzy decydujący się skorzystać z naszych usług.

Nasze cele

Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie osobom starszym pomocy na jaką zasługują. Dzięki współpracy z zaufanymi Opiekunkami jesteśmy w stanie zaoferować wsparcie zarówno Seniorom potrzebującym całodobowej opieki, jak i tym, którym zależy po prostu na rozmowie i pomocy w codziennych obowiązkach.

0 +

Lat doświadczenia

0 %

Pozytywnych opinii

0 +

Aktywnych opiekunek

0 /7

Dostępność

Warto prosić o pomoc

14-letnie doświadczenie w dobieraniu wykwalifikowanych opiekunek.

Naszym priorytetem jest niesienie pomocy osobom, które jej potrzebują. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasować Opiekunkę do Podopiecznego. Zależy nam aby wspólnie spędzony czas był wartościowy dla obu stron.

Dopasowujemy się do potrzeb Seniora oraz jego rodziny.

Komfort i bezpieczeństwo Seniora są naszymi priorytetami. W zależności od wymaganej pomocy, zapewnimy opiekę godzinową, dzienną lub całodobową.

Zapewnienie opieki w miejscu zamieszkania Seniora.

Wiemy, że zmiana otoczenia jest stresującym doświadczeniem, zwłaszcza dla osób starszych. Współpracujące z naszą firmą Opiekunki zapewnią pomoc w miejscu zamieszkania osoby starszej. Nie tylko zadbają o stan zdrowia ale pomogą również w dbaniu o dom.

Niesienie pomocy sposobem na życie.

Zarówno Seniorom pragnącym skorzystać z usług naszej firmy, jak i współpracującym z nami Opiekunkom powtarzamy, że pomaganie jest naszą pasją. Staramy się zarażać entuzjazmem i uświadamiać, że warto pomagać.

Być seniorem – to brzmi dumnie

Skontakuj się z nami