Praca dla opiekunek w Niemczech

Usługi

Pełne wsparcie i kompleksowa opieka

Od 14 lat zapewniamy Seniorom opiekę na jaką zasługują. Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymywane wsparcie – zarówno z naszej strony, jak i przydzielonej do pomocy Opiekunki – spełniało oczekiwania Seniora oraz jego rodziny. Co to oznacza?

Potrzeby Seniora na pierwszym miejscu

Misją naszej firmy jest niesienie pomocy osobom starszym. Potrzeby Seniorów są zawsze na pierwszym miejscu. Aby wspólnie spędzony czas był wartościowy dla obu stron, staramy się poznać wszystkie oczekiwania osoby starszej względem Opiekunki. Od zakresu obowiązków, po zainteresowania. Szczegółowy wywiad pomaga w doborze odpowiedniej osoby, dzięki czemu oferowana przez nas pomoc jest realna.

Załatwienie wszystkich formalności

Zgłaszając się do naszej firmy, nie musisz martwić się formalnościami. Wystarczy, że powiesz jakiej formy pomocy potrzebujesz, a my zajmiemy się wszystkimi procedurami – dopasowaniem Opiekunki, umową oraz przydzieleniem koordynatora, dzięki któremu usługa będzie zadowalająca dla każdej ze stron.

Dopasowanie kompetencji Opiekunki do stanu zdrowia Podopiecznego

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób starszych oraz ich rodzin, oferujemy zarówno opiekę godzinową, jak i dzienną oraz całodobową. Pragniemy pomóc Seniorom w każdym wieku i dokładamy wszelkich starań aby doświadczenie, jak i zakres kompetencji Opiekunki były jak najlepiej dopasowane do stanu zdrowia osoby starszej. Nie ważne zatem czy potrzebujesz stałej opieki czy jedynie wsparcia w wykonywaniu codziennych obowiązków – pomożemy.

Pełna legalność

Engel aus Polen to rodzinna firma z 14-letnim doświadczeniem. Zatrudniane przez nas Opiekunki to osoby pragnący nieść pomoc innym. Ich pasja, podobnie jak nasza, to praca, którą wykonują. Współpracując z naszą firmą otrzymują legalne zatrudnienie oraz ubezpieczenie. Decydując się zatem na skorzystanie z oferty naszej firmy, niczym nie ryzykujesz.

24/7 kontakt i wsparcie

W swoją pracę wkładamy całe serca. Zadowolenie Seniorów oraz ich rodzin są dla nas najważniejsze. Dlatego też oferujemy całodobowe wsparcie zarówno dla osoby starszej, jak i Opiekunki. W razie jakichkolwiek problemów, jesteśmy zawsze „pod telefonem”.
Być seniorem – to brzmi dumnie

Skontakuj się z nami