Praca dla opiekunek w Niemczech

Wyślij CV

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami telefonicznie, poprzez wiadomość e-mail lub odwiedź nasze biuro.

E-MAIL

info@engelauspolen.de

TELEFON

739-599-164

GODZINY OTWARCIA

Pon-Sb: 08.00 - 16.00

Dlaczego z nami?

1.

Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech to zajęcie z jednej strony stresujące, z drugiej – przynoszące satysfakcję. Pomoc w codziennych czynnościach oraz rozmowa, dla starszej osoby często są wszystkim, czego potrzebuje.

2.

Praca jako opiekunka osób starszych to również doskonała okazja do poszerzania swoich umiejętności oraz doskonalenia języka niemieckiego. Podnoszenie swoich kwalifikacji nierzadko prowadzi do zmiany ścieżki życiowej, którą się obrało.

3.

Firma Engel aus Polen od 14 lat z sukcesem pomaga w znalezieniu rodzin, które poszukują opieki nad osobą starszą. Dbamy o opiekunki, podobnie jak te o swoich podopiecznych. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie i zawsze służymy pomocą.

4.

Praca jako opiekunka to doskonała okazja do podreperowania swojego budżetu. Rynek niemiecki, nie jest tajemnicą, jest jednym z najbardziej chłonnych.

5.

Zdobyte doświadczenie nie oznacza, że osiedliśmy na laurach, wręcz przeciwnie. Dokładamy wszelkich starań, aby opiekunki trafiały do rodzin, które powitają Je serdecznie i zagwarantują bezpieczny i komfortowy pobyt.

6.

Pracując jako opiekunka, to Ty masz ostatnie zdanie. Jesteś osobą decyzyjną i tylko od Ciebie zależy czy przyjmiesz dane zlecenie. Takie rozwiązanie sprawia, że obie strony – opiekunka oraz podopieczny lub goszcząca rodzina – będą zadowolone, a pobyt wartościowy.

Opinie opiekunek

Po wielu perypetiach związanych z pracą w różnych firmach trafiam na Engel aus Polen. Jest to firma godna polecenia. Z czystym sumieniem uważam, że jest to lider na rynku opiekuńczym pod każdym względem: - dobre zarobki, - pensja na czas, - opis szteli zgodny z rzeczywistością, - wsparcie koordynatora na każdym etapie pracy, - bardzo dobra współpraca. Same plusy brak minusów, mam nadzieję, że tak będzie zawsze.

Magda

Z firmą Engel aus Polen pracuję już jakiś czas. To jest pierwsza firma na którą mogę liczyć w każdej sytuacji, rzetelna i uczciwa, a przy tym sympatyczne i indywidualne podejście do pracownika. Polecam wszystkim moim znajomym opiekunom, bo warto <3

Jadwiga

Z Engel aus Polen współpracuje od samego początku i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie ustalenia z firmą zawsze były zgodne z prawdą. Świetna opieka Pani Anety na miejscu oraz bezproblemowy kontakt. Uważam, że tak powinna funkcjonować taka firma, co niestety jest rzadkością w tej branży. Polecam wszystkim zainteresowanym Engel aus Polen

Iwona

Wszystko jest sprawnie zorganizowane. Firma jest otwarta na sugestie dotyczące mojej pracy. Doceniają pracownika za dobrze wykonaną pracę. Przesympatyczne szefostwo od „pierwszego zdania”. Współpraca z firmą układała się rewelacyjne i czułam się pod bardzo dobrą opieką. Pani Aneta udzielała wiarygodnych i wyczerpujących informacji na temat podopiecznych i ich rodzin. Zawsze służono mi pomocą i wsparciem. Jeżeli zdarzały się sytuacje problemowe ze strony podopiecznych to były one rozwiązywane natychmiastowo i osobiście przez szefostwo. Przebywając w Niemczech czułam się bezpiecznie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Chciałabym szczególnie podziękować pani Anecie i panu Maciejowi za dotychczasową udaną współpracę za dobre rady i zlecenie. Mam ogromną nadzieję że nasza współpraca będzie trwała nadal. Z ogromną przyjemnością polecam firmę ENGEL AUS POLEN . Jak sama nazwa wskazuje to Anioł z Polski !!!!!:):)

Joasia

Pracuje w firmie Engel aus Polen,to mój drugi wyjazd,zlecenia sprawdzone osobiście przez Panią Anetę. Pani Aneta jest osobą życzliwą, wyrozumiałą i empatyczną.(poznałam osobiście 🙂) Dba o swoich pracowników. Podejście jej do pracowników stawiam na najwyższym poziomie. Jezeli chodzi o pieniążki,są na czas i są nie małe z czego jestem bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję Pani Anetko,będę Panią polecać osobiście 😘😘😘.

Irena
0 +

Lat doświadczenia

0 %

Pozytywnych opinii

0 +

Aktywnych opiekunek

0 /7

Dostępność